D38999/24FG16SN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG16SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FG16SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG16SN
Tau Wae D38999/24FG16SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1499 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG16SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FG16SN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG16SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-16 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FG16SE-LC
D38999/24FG16SE-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 1278 pcs
Tikiake: D38999/24FG16SE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 2465 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FG16SE
D38999/24FG16SE
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24FG16SD
D38999/24FG16SD
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24FG16SD.pdf
Tikiake: D38999/24FG16SE.pdf
D38999/24FG16SN
D38999/24FG16SN
I roto i te taonga: 688 pcs
Tikiake: D38999/24FG16SN.pdf
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT
Tikiake: D38999/24FG16SN-LC.pdf
D38999/24FG16SD-LC
D38999/24FG16SD-LC
Tikiake: D38999/24FG16SD-LC.pdf
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SNL
D38999/24FG16SNL
D38999/24FG16SN
D38999/24FG16SN
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel