D38999/24FG11AB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FG11AB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/24FG11AB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FG11AB
Tau Wae D38999/24FG11AB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1533 pcs Pepa Raraunga D38999/24FG11AB.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti G Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/24FG11AB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FG11AB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-11 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN