D38999/24FF11PN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FF11PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FF11PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FF11PN
Tau Wae D38999/24FF11PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2158 pcs Pepa Raraunga D38999/24FF11PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FF11PN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FF11PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FF11PNL
D38999/24FF11PNL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT