D38999/24FF11AA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FF11AA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/24FF11AA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FF11AA
Tau Wae D38999/24FF11AA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1538 pcs Pepa Raraunga D38999/24FF11AA.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti F Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/24FF11AA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FF11AA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FF11AC
D38999/24FF11AC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
I roto i te taonga: 4789 pcs
Tikiake: D38999/24FF11AC.pdf
RFQ
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
I roto i te taonga: 1758 pcs
Tikiake: D38999/24FF11AC.pdf
RFQ
D38999/24FE99SN-LC
D38999/24FE99SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT
Tikiake:
Tikiake: D38999/24FE99SN-LC.pdf
D38999/24FF11AB
D38999/24FF11AB
Tikiake: D38999/24FF11AB.pdf
D38999/24FF11AA
D38999/24FF11AA