D38999/24FE26SB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FE26SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FE26SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FE26SB
Tau Wae D38999/24FE26SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1900 pcs Pepa Raraunga D38999/24FE26SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti E Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899924FE26SB
DD38999/24FE26SB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FE26SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FE26SB-LC
D38999/24FE26SB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
I roto i te taonga: 1874 pcs
Tikiake: D38999/24FE26SB-LC.pdf
RFQ
D38999/24FE26SC
D38999/24FE26SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 1692 pcs
Tikiake: D38999/24FE26SC.pdf
RFQ
D38999/24FE26SB-LC
D38999/24FE26SB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
D38999/24FE26SA
D38999/24FE26SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP