D38999/24FE26PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FE26PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FE26PE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FE26PE
Tau Wae D38999/24FE26PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1443 pcs Pepa Raraunga D38999/24FE26PE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti E Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FE26PE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FE26PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FE26PE
D38999/24FE26PE
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4763 pcs
Tikiake: D38999/24FE26PE.pdf
RFQ
D38999/24FE26PN
D38999/24FE26PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1410 pcs
Tikiake: D38999/24FE26PN.pdf
RFQ
D38999/24FE26PE
D38999/24FE26PE
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III JAM NUT
Tikiake:
D38999/24FE26PD-LC
D38999/24FE26PD-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Tikiake: D38999/24FE26PD-LC.pdf
D38999/24FE26PE-LC
D38999/24FE26PE-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Tikiake: D38999/24FE26PE-LC.pdf
D38999/24FE26PD
D38999/24FE26PD
Tikiake: D38999/24FE26PD.pdf
D38999/24FE26PE-LC
D38999/24FE26PE-LC