D38999/24FD19HE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FD19HE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FD19HE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FD19HE
Tau Wae D38999/24FD19HE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1314 pcs Pepa Raraunga D38999/24FD19HE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FD19HE
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FD19HE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea E Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FD19HN
D38999/24FD19HN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2170 pcs
Tikiake: D38999/24FD19HN.pdf
RFQ
D38999/24FD19HC
D38999/24FD19HC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1463 pcs
Tikiake: D38999/24FD19HC.pdf
RFQ
D38999/24FD19HE-LC
D38999/24FD19HE-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT