D38999/24FD15PN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FD15PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/24FD15PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FD15PN
Tau Wae D38999/24FD15PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2620 pcs Pepa Raraunga D38999/24FD15PN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FD15PN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FD15PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FD15SA
D38999/24FD15SA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
I roto i te taonga: 2352 pcs
Tikiake: D38999/24FD15SA.pdf
RFQ
D38999/24FD15PN-LC
D38999/24FD15PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 2407 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/24FD15PE
D38999/24FD15PE
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24FD15PE.pdf
D38999/24FD15PE-LC
D38999/24FD15PE-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Tikiake: D38999/24FD15PE-LC.pdf
D38999/24FD15PN-LC
D38999/24FD15PN-LC