D38999/24FD15JN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/24FD15JN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/24FD15JN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/24FD15JN
Tau Wae D38999/24FD15JN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1860 pcs Pepa Raraunga D38999/24FD15JN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/24FD15JN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/24FD15JN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/24FD15JD-LC
D38999/24FD15JD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 1541 pcs
Tikiake: D38999/24FD15JD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD15JN-LC
D38999/24FD15JN-LC
I roto i te taonga: 2540 pcs
Tikiake: D38999/24FD15JN-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD15PA
D38999/24FD15PA
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/24FD15PA.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Tikiake: D38999/24FD15PA.pdf
D38999/24FD15JD
D38999/24FD15JD
Whakaahuatanga: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT