D38999/20WJ19JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20WJ19JB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/20WJ19JB.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20WJ19JB
Tau Wae D38999/20WJ19JB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1542 pcs Pepa Raraunga D38999/20WJ19JB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/20WJ19JB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20WJ19JB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20WJ19JB-LC
D38999/20WJ19JB-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 883 pcs
Tikiake: D38999/20WJ19JB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ19HE-LC
D38999/20WJ19HE-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 1082 pcs
Tikiake: D38999/20WJ19HE-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ19JB
D38999/20WJ19JB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP