D38999/20WH53PN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20WH53PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/20WH53PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20WH53PN
Tau Wae D38999/20WH53PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1714 pcs Pepa Raraunga D38999/20WH53PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti H Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/20WH53PN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20WH53PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20WH53PNLC
D38999/20WH53PNLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
I roto i te taonga: 1554 pcs
Tikiake: D38999/20WH53PNLC.pdf
RFQ
D38999/20WH53PE
D38999/20WH53PE
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1159 pcs
Tikiake: D38999/20WH53PE.pdf
RFQ
D38999/20WH53PDL
D38999/20WH53PDL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake:
D38999/20WH53PN
D38999/20WH53PN
Tikiake: D38999/20WH53PN.pdf
D38999/20WH53PN-LC
D38999/20WH53PN-LC
D38999/20WH53PE-LC
D38999/20WH53PE-LC
Tikiake: D38999/20WH53PE-LC.pdf
D38999/20WH53PNL
D38999/20WH53PNL
Tikiake:
Tikiake: D38999/20WH53PE.pdf
D38999/20WH53SA
D38999/20WH53SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Tikiake: D38999/20WH53SA.pdf
D38999/20WH53PN-LC
D38999/20WH53PN-LC
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
D38999/20WH53PN
D38999/20WH53PN
Whakaahuatanga: CONN RCPT 53POS WALL MNT W/PINS
Tikiake: D38999/20WH53PN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel