D38999/20FJ61PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FJ61PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/20FJ61PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FJ61PA
Tau Wae D38999/20FJ61PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1688 pcs Pepa Raraunga D38999/20FJ61PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/20FJ61PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20FJ61PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FJ61PA
D38999/20FJ61PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1319 pcs
Tikiake: D38999/20FJ61PA.pdf
RFQ
D38999/20FJ61JN
D38999/20FJ61JN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1291 pcs
Tikiake: D38999/20FJ61JN.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: D38999/20FJ61JN.pdf
D38999/20FJ61PA-LC
D38999/20FJ61PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Tikiake: D38999/20FJ61PA-LC.pdf
D38999/20FJ61JE
D38999/20FJ61JE
Tikiake: D38999/20FJ61JE.pdf
D38999/20FJ61JE-LC
D38999/20FJ61JE-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Tikiake: D38999/20FJ61JE-LC.pdf
D38999/20FJ61PA
D38999/20FJ61PA
Tikiake: D38999/20FJ61PA.pdf
D38999/20FJ61PA-LC
D38999/20FJ61PA-LC
D38999/20FJ61JN-LC
D38999/20FJ61JN-LC
Tikiake: D38999/20FJ61JN-LC.pdf
D38999/20FJ61PA-LC
D38999/20FJ61PA-LC
Tikiake:
D38999/20FJ61PB
D38999/20FJ61PB
Tikiake: D38999/20FJ61PB.pdf
D38999/20FJ61PAL
D38999/20FJ61PAL
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel