D38999/20FJ61HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FJ61HC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/20FJ61HC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FJ61HC
Tau Wae D38999/20FJ61HC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1491 pcs Pepa Raraunga D38999/20FJ61HC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/20FJ61HC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20FJ61HC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FJ61HA
D38999/20FJ61HA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1411 pcs
Tikiake: D38999/20FJ61HA.pdf
RFQ
D38999/20FJ61HE
D38999/20FJ61HE
I roto i te taonga: 991 pcs
Tikiake: D38999/20FJ61HE.pdf
RFQ
D38999/20FJ61HC-LC
D38999/20FJ61HC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
I roto i te taonga: 1963 pcs
Tikiake: D38999/20FJ61HC-LC.pdf
D38999/20FJ61HC
D38999/20FJ61HC