D38999/20FJ19SN
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FJ19SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/20FJ19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FJ19SN
Tau Wae D38999/20FJ19SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1756 pcs Pepa Raraunga D38999/20FJ19SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/20FJ19SN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20FJ19SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FJ19SE
D38999/20FJ19SE
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
I roto i te taonga: 1070 pcs
Tikiake: D38999/20FJ19SE.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 944 pcs
Tikiake: D38999/20FJ19SE.pdf
RFQ
D38999/20FJ20AA
D38999/20FJ20AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
I roto i te taonga: 1152 pcs
Tikiake:
D38999/20FJ19SN-LC
D38999/20FJ19SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Tikiake: D38999/20FJ19SN-LC.pdf
D38999/20FJ19SNL
D38999/20FJ19SNL
Tikiake:
D38999/20FJ19SE-LC
D38999/20FJ19SE-LC
I roto i te taonga: 854 pcs
Tikiake: D38999/20FJ19SE-LC.pdf
D38999/20FJ19SN-LC
D38999/20FJ19SN-LC
D38999/20FJ19SN-LC
D38999/20FJ19SN-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
D38999/20FJ19SN
D38999/20FJ19SN
Tikiake: D38999/20FJ19SN.pdf
D38999/20FJ19SN
D38999/20FJ19SN
I roto i te taonga: 970 pcs
Tikiake: D38999/20FJ19SN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel