D38999/20FH53AA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FH53AA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/20FH53AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FH53AA
Tau Wae D38999/20FH53AA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2469 pcs Pepa Raraunga D38999/20FH53AA.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti H Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/20FH53AA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20FH53AA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/20FH35SN-LC
D38999/20FH35SN-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 100POS PANEL
I roto i te taonga: 3134 pcs
Tikiake: D38999/20FH35SN-LC.pdf
RFQ
D38999/20FH53AC
D38999/20FH53AC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN
I roto i te taonga: 1092 pcs
Tikiake: D38999/20FH53AC.pdf
RFQ
D38999/20FH53AA
D38999/20FH53AA
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT