D38999/20FG39HA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/20FG39HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/20FG39HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/20FG39HA
Tau Wae D38999/20FG39HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1089 pcs Pepa Raraunga D38999/20FG39HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/20FG39HA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/20FG39HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded