SSH66TE34N100S
Cynergy3Cynergy3
SSH66TE34N100S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSH66TE34N100S
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua SHORT FLOAT HORIZ SS .1A EXT MNT
Ngā Rauemi: SSH66TE34N100S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 575 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSH66TE34N100S
Tau Wae SSH66TE34N100S Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 575 pcs Pepa Raraunga SSH66TE34N100S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 24VDC, 24VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture - Raupapa SSH66TE
Momo putanga Switch (Single Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NC/NO
Ētahi Ingoa 725-1143 Tae Mahi 135°C
Momo Tae Male 3/4" (19.05mm) NPT Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (Single Float) SPST-NC/NO Output Male 3/4" (19.05mm) NPT I teie nei 100mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SSH66TE34NPS
SSH66TE34NPS
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: SHORT FLOAT HORIZ SS .1A EXT MNT
I roto i te taonga: 556 pcs
Tikiake: SSH66TE34NPS.pdf
RFQ
SSH66XU12N100
SSH66XU12N100
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: SWITCH HORIZ SS .5A INT/EXT MNT
I roto i te taonga: 615 pcs
Tikiake: SSH66XU12N100.pdf
RFQ
SSH08
SSH08
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.40VA 20V
I roto i te taonga: 4898 pcs
Tikiake: SSH08.pdf
SSH06
SSH06
I roto i te taonga: 5105 pcs
Tikiake: SSH06.pdf
SSH66XE34N100
SSH66XE34N100
Whakaahuatanga: SWITCH HORIZ SS .5A NO/NC
I roto i te taonga: 606 pcs
Tikiake: SSH66XE34N100.pdf
SSH66XE34NP
SSH66XE34NP
I roto i te taonga: 597 pcs
Tikiake: SSH66XE34NP.pdf
SSH04
SSH04
Tikiake: SSH04.pdf
SSH02
SSH02
Tikiake: SSH02.pdf
SSH10
SSH10