SSF67A25B250PM12
Cynergy3Cynergy3
SSF67A25B250PM12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSF67A25B250PM12
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L
Ngā Rauemi: SSF67A25B250PM12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 495 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSF67A25B250PM12
Tau Wae SSF67A25B250PM12 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 495 pcs Pepa Raraunga SSF67A25B250PM12.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120VDC, 250VAC Momo Liquid
Whakawhitihia te Taumata Ture 0.984", 9.842" (25mm, 250mm) Raupapa SSF67PM12
Momo putanga Switch (2) (Single Float) Whirihoranga Whakaputa SPST-NO, SPST-NC
Ētahi Ingoa 725-1320 Tae Mahi 135°C
Momo Tae Panel Mount, M16x2 Thread Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Kino Nui o te Waiquid 0.8 Rauemi - Te Whare me te Prism 316 Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NO, SPST-NC Output Panel Mount, M16x2 Thread I teie nei 600mA