S8-2405VU
Cynergy3Cynergy3
S8-2405VU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8-2405VU
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua RELAY REED SPST 1A 24V UL
Ngā Rauemi: S8-2405VU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8-2405VU
Tau Wae S8-2405VU Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga RELAY REED SPST 1A 24V UL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5413 pcs Pepa Raraunga S8-2405VU.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 1000VAC, 1000VDC - Max
Raupapa S8 Wā Whakaora 0.5ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 725-1575
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 1ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Rhodium (Rh) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.55 kOhms Kohikohi Miihini 372 mW
Kohikohi Kei te Aukati 15.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S8-40-C
S8-40-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: STRONGHOLD CABLE TIE, 7.87"L (20
I roto i te taonga: 1225989 pcs
Tikiake: S8-40-C.pdf
RFQ
S8-40-C0
S8-40-C0
Kaihanga: Panduit
I roto i te taonga: 897230 pcs
Tikiake: S8-40-C0.pdf
RFQ
S8-40-M0
S8-40-M0
Whakaahuatanga: STRONGHOLD CABLE TIE, 7.87L (200
Tikiake: S8-40-M0.pdf
S8-18-M0
S8-18-M0
Tikiake: S8-18-M0.pdf
S8-2405U
S8-2405U
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 1A 24V UL
Tikiake: S8-2405U.pdf
S8-18-M
S8-18-M
Tikiake: S8-18-M.pdf
S8-40-M
S8-40-M
Tikiake: S8-40-M.pdf
S8-38R-Q
S8-38R-Q
Whakaahuatanga: CONN RING FLAT 8AWG #3/8 CRIMP
Tikiake: S8-38R-Q.pdf
S8-18-C0
S8-18-C0
Tikiake: S8-18-C0.pdf
S8-38R-T
S8-38R-T
Tikiake: S8-38R-T.pdf
S8-2405
S8-2405
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST 1A 24V
Tikiake: S8-2405.pdf
S8-2405V
S8-2405V
Tikiake: S8-2405V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel