ITTUJ400A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITTUJ400A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP PROBE J TYPE 6X400MM 1/4"NP
Ngā Rauemi: ITTUJ400A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 640 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITTUJ400A
Tau Wae ITTUJ400A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 640 pcs Pepa Raraunga ITTUJ400A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea 0 ~ 1200°C
Raupapa ITTU Ētahi Ingoa 725-1753
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 400mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae J - Type
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito J - Type Temperature Sensor 0 ~ 1200°C Non-Grounded Enclosed Terminals