ITTK300A
Cynergy3Cynergy3
ITTK300A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITTK300A
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua TEMP PROBE K TYPE 6X300MM 1/4" B
Ngā Rauemi: ITTK300A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 604 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITTK300A
Tau Wae ITTK300A Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 604 pcs Pepa Raraunga ITTK300A.pdf
Momo Waea Enclosed Terminals Taerangi Tea 0 ~ 1350°C
Raupapa ITT Ētahi Ingoa 725-1743
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tube Tube 300mm Length - Wire Wire -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tae K - Type
Taitapa - Tube Tube 6mm Whakaahuatanga Taipitopito K - Type Temperature Sensor 0 ~ 1350°C Non-Grounded Enclosed Terminals