IPSUAT-GP300-5
Cynergy3Cynergy3
IPSUAT-GP300-5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSUAT-GP300-5
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANS 0-300PSIG 4-20MA
Ngā Rauemi: IPSUAT-GP300-5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 340 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 340 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSUAT-GP300-5
Tau Wae IPSUAT-GP300-5 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 340 pcs Pepa Raraunga IPSUAT-GP300-5.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 28 V Kāhua Whakamutunga Connector
Raupapa IPSUAT Pato Muri Gauge
Kāhua Port Threaded Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Paa / Case Chassis Mount Momo putanga Analog Current
Whakaputa 4 mA ~ 20 mA Ētahi Ingoa 725-1585
IPSUAT-GP300-5-ND
Tae Mahi -20°C ~ 75°C Te Tatari Mahi 300 PSI (2068.43 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 600 PSI (4136.85 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Amplified Output, Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Chassis Mount
Te tika ±0.25%