IPSU-GP750-5
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP750-5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSU-GP750-5
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRSSR TRNS 0-750PSIG 4-20MA
Ngā Rauemi: IPSU-GP750-5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 958 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSU-GP750-5
Tau Wae IPSU-GP750-5 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 958 pcs Pepa Raraunga IPSU-GP750-5.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 32 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSU
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog Current Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Ētahi Ingoa 725-1476
IPSU-GP750-5-ND
Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Te Tatari Mahi 750 PSI (5171.07 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 1500 PSI (10342.14 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 750 PSI (5171.07 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder Te tika ±0.25%