IPSU-GP300-6
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP300-6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSU-GP300-6
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRSSR TRNS 0-300PSIG 0-5V
Ngā Rauemi: IPSU-GP300-6.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 906 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSU-GP300-6
Tau Wae IPSU-GP300-6 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 906 pcs Pepa Raraunga IPSU-GP300-6.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 32 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSU
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog Voltage Whakaputa 0 V ~ 5 V
Ētahi Ingoa 725-1468
IPSU-GP300-6-ND
Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Te Tatari Mahi 300 PSI (2068.43 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Te tika ±0.25%