IPSU-G1003-3
Cynergy3Cynergy3
IPSU-G1003-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSU-G1003-3
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRSSR TRNS 0-100BR 0-100MV DIN
Ngā Rauemi: IPSU-G1003-3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSU-G1003-3
Tau Wae IPSU-G1003-3 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 5824 pcs Pepa Raraunga IPSU-G1003-3.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 12 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSU
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog Voltage Whakaputa 0 mV ~ 100 mV (10V)
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Te Tatari Mahi 1450.38 PSI (10000 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 1450.38 PSI (10000 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 mV ~ 100 mV (10V) Cylinder Te tika ±0.25%