IPSS-G1003-7C
Cynergy3Cynergy3
IPSS-G1003-7C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSS-G1003-7C
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRSSR TRNS 0-100BR 0-10V
Ngā Rauemi: IPSS-G1003-7C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 447 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSS-G1003-7C
Tau Wae IPSS-G1003-7C Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 447 pcs Pepa Raraunga IPSS-G1003-7C.pdf
Tuhinga o mua 14 V ~ 32 V Kāhua Whakamutunga Connector, 4-Pin
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSS
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 3/4" (19.05mm) BSP Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog Voltage Whakaputa 0 V ~ 10 V
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Te Tatari Mahi 1450.38 PSI (10000 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 2900.75 PSI (20000 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Amplified Output, Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 1450.38 PSI (10000 kPa) Vented Gauge Male - 3/4" (19.05mm) BSP 0 V ~ 10 V Cylinder
Te tika ±0.25%