IPSS-G0100-7S
Cynergy3Cynergy3
IPSS-G0100-7S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSS-G0100-7S
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRSSR TRNS 0-100MBR 0-10V
Ngā Rauemi: IPSS-G0100-7S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 274 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSS-G0100-7S
Tau Wae IPSS-G0100-7S Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 274 pcs Pepa Raraunga IPSS-G0100-7S.pdf
Tuhinga o mua 14 V ~ 32 V Kāhua Whakamutunga Connector, 4-Pin
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPSS
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 3/4" (19.05mm) BSP Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog Voltage Whakaputa 0 V ~ 10 V
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Te Tatari Mahi 1.45 PSI (10 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 29.01 PSI (200 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Amplified Output, Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 1.45 PSI (10 kPa) Vented Gauge Male - 3/4" (19.05mm) BSP 0 V ~ 10 V Cylinder
Te tika ±0.25%