IPSAT-G1000-5
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPSAT-G1000-5
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANS 0-1BARG 4-20MA
Ngā Rauemi: IPSAT-G1000-5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 281 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPSAT-G1000-5
Tau Wae IPSAT-G1000-5 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 281 pcs Pepa Raraunga IPSAT-G1000-5.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 28 V Kāhua Whakamutunga Connector
Raupapa IPSAT Pato Muri Gauge
Kāhua Port Threaded Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Momo putanga Analog Current Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Tae Mahi -20°C ~ 75°C Te Tatari Mahi 14.5 PSI (100 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 29.01 PSI (200 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Amplified Output, Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA
Te tika ±0.25%