IPS-G1000-3
Cynergy3Cynergy3
IPS-G1000-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPS-G1000-3
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua SENSOR PRESSURE 0-1BARG 0-.1V
Ngā Rauemi: IPS-G1000-3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 659 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPS-G1000-3
Tau Wae IPS-G1000-3 Kaihanga Cynergy3
He Rahinga Kei te wātea 659 pcs Pepa Raraunga IPS-G1000-3.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 12 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa IPS
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) BSP Paa / Case Cylinder
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 0 mV ~ 100 mV (3V)
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Te Tatari Mahi 14.5 PSI (100 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 29.01 PSI (200 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Amplified Output, Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) BSP 0 mV ~ 100 mV (3V) Cylinder
Te tika ±0.25%