12HV1A100
Cynergy3Cynergy3
12HV1A100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12HV1A100
Kaihanga / Waitohu: Cynergy3
Whakaahuatanga hua HV REED RELAY SPST NO 10KV 12V
Ngā Rauemi: 12HV1A100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12HV1A100
Tau Wae 12HV1A100 Kaihanga Cynergy3
Whakaahuatanga HV REED RELAY SPST NO 10KV 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1293 pcs Pepa Raraunga 12HV1A100.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 11 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga Solder Turret Whakaoho Whakawhiti 5000VDC - Max
Raupapa XXHV Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 725-1811 Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 100 Ohms Kohikohi Miihini 1.44 W
Kohikohi Kei te Aukati 120mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12HR11-10
12HR11-10
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: HERMETICALLY SEALED HIGH TEMP
I roto i te taonga: 49 pcs
Tikiake:
RFQ
12HV1B100
12HV1B100
Kaihanga: Cynergy3
Whakaahuatanga: HV REED RELAY SPST NC 10KV 12V