701FN001048150D100230A
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
701FN001048150D100230A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 701FN001048150D100230A
Kaihanga / Waitohu: Curtis Instruments
Whakaahuatanga hua COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
Ngā Rauemi: 1.701FN001048150D100230A.pdf2.701FN001048150D100230A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 701FN001048150D100230A
Tau Wae 701FN001048150D100230A Kaihanga Curtis Instruments
Taumaha - Tuhinga o mua 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
Momo Time Counter (Hour Meter) Hōputu Time 99999.9hrs
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Raupapa 700
Tautuhi anō Non-Resettable Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
Momo putanga - Ētahi Ingoa 267-1061
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Up
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 6 Momo Tae Panel Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Voltage
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Momo Whakaatu LCD - Black Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.196" (5.00mm) Tatau Tau -