F3600T080
Curtis IndustriesCurtis Industries
F3600T080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F3600T080
Kaihanga / Waitohu: Curtis Industries
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 600VAC 80A CHASS MNT
Ngā Rauemi: F3600T080.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 165 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 165 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F3600T080
Tau Wae F3600T080 Kaihanga Curtis Industries
Whakaahuatanga LINE FILTER 600VAC 80A CHASS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165 pcs Pepa Raraunga F3600T080.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 600V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa F3600
Ētahi Ingoa 364-1131
F3600T060
Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Wye)
I teie nei 80A Whirihoranga Two Stage