DP150M-GS
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DP150M-GS
Kaihanga / Waitohu: Curtis Industries
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: DP150M-GS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 905 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DP150M-GS
Tau Wae DP150M-GS Kaihanga Curtis Industries
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 905 pcs Pepa Raraunga DP150M-GS.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm) Raupapa Tri-Mag, DP150
Mana (Watts) 150W (220W Forced Air) Ētahi Ingoa DP150MGS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5.1A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.1A Whakaaetanga CB, CE