SSC1000-25-12
CrydomCrydom
SSC1000-25-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSC1000-25-12
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua RELAY SSR HV DC 1KVDC 25A 12V
Ngā Rauemi: 1.SSC1000-25-12.pdf2.SSC1000-25-12.pdf3.SSC1000-25-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 509 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSC1000-25-12
Tau Wae SSC1000-25-12 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga RELAY SSR HV DC 1KVDC 25A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 0 ~ 1000 V Momotuhi - Whakauru 8 ~ 16VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa SSC
Packaging Bulk Paa / Case Hockey Puck
Momo putanga DC Ētahi Ingoa CC1942
SSC1000-25-12-ND
SSC10002512
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant