SM-OAC24A
CrydomCrydom
SM-OAC24A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-OAC24A
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua AC OUTPUT MODULE 3.5A
Ngā Rauemi: SM-OAC24A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-OAC24A
Tau Wae SM-OAC24A Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga AC OUTPUT MODULE 3.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5062 pcs Pepa Raraunga SM-OAC24A.pdf
Putanga - Whakaputa 24 ~ 280VAC Momotuhi - Whakauru 24VDC
Momo AC Output Module Whakahurihia te Waa 8.33ms
Tahuri Time 8.33ms Kāhua Mini
Raupapa SM Ētahi Ingoa SMOAC24A
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito AC Output Module Output Module 3.5A 24 ~ 280VAC Output 24VDC Supply Nama - Whakaputa 3.5A
Tae - Nama 13mA Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM-OAC5
SM-OAC5
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: AC OUTPUT MODULE 3.5A
I roto i te taonga: 3342 pcs
Tikiake: SM-OAC5.pdf
RFQ
SM-MN-00-I2C
SM-MN-00-I2C
Kaihanga: SkyeTek
Whakaahuatanga: MODULE M1 MINI W/I2C
I roto i te taonga: 903 pcs
Tikiake:
RFQ
SM-OACU
SM-OACU
Kaihanga: Crydom
I roto i te taonga: 6024 pcs
Tikiake: SM-OACU.pdf
SM-OAC15A
SM-OAC15A
Whakaahuatanga: AC OUTPUT MODULE 3A
Tikiake:
SM-OAC5AH
SM-OAC5AH
Whakaahuatanga: AC OUTPUT MODULE 5A
Tikiake: SM-OAC5AH.pdf
SM-OAC15
SM-OAC15
SM-OAC24
SM-OAC24
Tikiake: SM-OAC24.pdf
SM-OAC5A
SM-OAC5A
Tikiake: SM-OAC5A.pdf
SM-OAC5AR
SM-OAC5AR
Tikiake: SM-OAC5AR.pdf
SM-MN-00-SPI
SM-MN-00-SPI
Kaihanga: SkyeTek
Whakaahuatanga: MODULE M1 MINI W/SPI
SM-NV-00
SM-NV-00
Whakaahuatanga: NOVA 2PORT UHF RFID MODULE
I roto i te taonga: 195 pcs
Tikiake: SM-NV-00.pdf
SM-OAC5R
SM-OAC5R
Tikiake: SM-OAC5R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel