MS11-CXE240D5
CrydomCrydom
MS11-CXE240D5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS11-CXE240D5
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 5A 12-280V
Ngā Rauemi: 1.MS11-CXE240D5.pdf2.MS11-CXE240D5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS11-CXE240D5
Tau Wae MS11-CXE240D5 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 5A 12-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga 1.MS11-CXE240D5.pdf2.MS11-CXE240D5.pdf
Ngaohihi - Tae 12V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 15 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa MS11-CX Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa CC1560 Momo Tae DIN Rail
Taumahi Kaute 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS1124
MS1124
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 120W