M50100TB1200
CrydomCrydom
M50100TB1200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50100TB1200
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua MODULE POWER 100A 1200V 3PH BRDG
Ngā Rauemi: 1.M50100TB1200.pdf2.M50100TB1200.pdf3.M50100TB1200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 920 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50100TB1200
Tau Wae M50100TB1200 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga MODULE POWER 100A 1200V 3PH BRDG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 920 pcs Pepa Raraunga 1.M50100TB1200.pdf2.M50100TB1200.pdf3.M50100TB1200.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.2kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 100A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Ētahi Ingoa CC1660
M50100TB1200-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Three Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount Module
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100A