M50100CC1400
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50100CC1400
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 1.4KV 100A
Ngā Rauemi: 1.M50100CC1400.pdf2.M50100CC1400.pdf3.M50100CC1400.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50100CC1400
Tau Wae M50100CC1400 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga DIODE MODULE 1.4KV 100A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1400V
Pūrere Pūrere Whakarato Module Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1400V 100A Chassis Mount Module
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100A