M2550TB1200
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2550TB1200
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua MODULE POWER 50A 1200V 3PH BRDG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2550TB1200
Tau Wae M2550TB1200 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga MODULE POWER 50A 1200V 3PH BRDG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2049 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.2kV Hangarau Standard
Pūrere Pūrere Whakarato Module Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi - Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Three Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount Module I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 50A