LVD75A40H
CrydomCrydom
LVD75A40H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVD75A40H
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
Ngā Rauemi: 1.LVD75A40H.pdf2.LVD75A40H.pdf3.LVD75A40H.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 849 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVD75A40H
Tau Wae LVD75A40H Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 849 pcs Pepa Raraunga 1.LVD75A40H.pdf2.LVD75A40H.pdf3.LVD75A40H.pdf
Ngaohihi - Tae 3V ~ 75V Momotuhi - Whakauru 11 ~ 11.5VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa LVD Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga DC
Whakaoho-a-Whenua (Max) 15 mOhms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 40A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LVD75A100H
LVD75A100H
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 100A 3-75V