H12WD48125PG-10
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H12WD48125PG-10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Ngā Rauemi: H12WD48125PG-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 719 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H12WD48125PG-10
Tau Wae H12WD48125PG-10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 719 pcs Pepa Raraunga H12WD48125PG-10.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 660V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa H12WD Packaging Bulk
Paa / Case Hockey Puck Momo putanga AC
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 125A