GNR35DCR
CrydomCrydom
GNR35DCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GNR35DCR
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Ngā Rauemi: GNR35DCR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 798 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GNR35DCR
Tau Wae GNR35DCR Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 798 pcs Pepa Raraunga GNR35DCR.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 600V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa GNR Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 35A