GNR30DCR
Crydom Co.Crydom Co.
GNR30DCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GNR30DCR
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR GNR 22.5MM 480VAC
Ngā Rauemi: GNR30DCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GNR30DCR
Tau Wae GNR30DCR Kaihanga Crydom Co.
Whakaahuatanga SSR GNR 22.5MM 480VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1037 pcs Pepa Raraunga GNR30DCR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) - Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Tuhinga o mua - Breakdown - Te Whakariterite Whakamuri Relay
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa GNR
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Module
Momo putanga AC Ētahi Ingoa 646-1313
GNR30DCR-ND
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Waehanga Kaihanga GNR30DCR
Whakaahua nui Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Whakahaere Whirihoranga 48 ~ 600 V
Whakaahuatanga SSR GNR 22.5MM 480VAC Tatau Tau SPST-NO (1 Form A)
Te hanganga 30A