GNR20DCR
CrydomCrydom
GNR20DCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GNR20DCR
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
Ngā Rauemi: GNR20DCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GNR20DCR
Tau Wae GNR20DCR Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1053 pcs Pepa Raraunga GNR20DCR.pdf
Ngaohihi - Tae 48V ~ 600V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa GNR Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 20A