F1857RD1200
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1857RD1200
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 1.2KV 55A
Ngā Rauemi: 1.F1857RD1200.pdf2.F1857RD1200.pdf3.F1857RD1200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1857RD1200
Tau Wae F1857RD1200 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga DIODE MODULE 1.2KV 55A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1072 pcs Pepa Raraunga 1.F1857RD1200.pdf2.F1857RD1200.pdf3.F1857RD1200.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.4V @ 165A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato Module Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 55A (DC) Chassis Mount Module I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 55A (DC)