F1842RD1600
Hua Hua
Tau Wae: F1842RD1600
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 1.6KV 40A
Ngā Rauemi: 1.F1842RD1600.pdf2.F1842RD1600.pdf3.F1842RD1600.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 876 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1842RD1600
Tau Wae F1842RD1600 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga DIODE MODULE 1.6KV 40A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 876 pcs Pepa Raraunga 1.F1842RD1600.pdf2.F1842RD1600.pdf3.F1842RD1600.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.4V @ 120A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Pūrere Pūrere Whakarato Module Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 40A (DC) Chassis Mount Module I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 40A (DC)