F1842D1600
Hua Hua
Tau Wae: F1842D1600
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1.6KV 40A MODULE
Ngā Rauemi: 1.F1842D1600.pdf2.F1842D1600.pdf3.F1842D1600.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 987 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1842D1600
Tau Wae F1842D1600 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1.6KV 40A MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 987 pcs Pepa Raraunga 1.F1842D1600.pdf2.F1842D1600.pdf3.F1842D1600.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.4V @ 120A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Pūrere Pūrere Whakarato Module Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 1600V 40A (DC) Chassis Mount Module I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 40A (DC)