F1842CAH1000
CrydomCrydom
Crydom
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F1842CAH1000
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC
Ngā Rauemi: 1.F1842CAH1000.pdf2.F1842CAH1000.pdf3.F1842CAH1000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 900 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1842CAH1000
Tau Wae F1842CAH1000 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 900 pcs Pepa Raraunga 1.F1842CAH1000.pdf2.F1842CAH1000.pdf3.F1842CAH1000.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 3V
Te hanganga Common Anode - SCR/Diode Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga SCR, Diodes 1 SCR, 1 Diode
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 1kV Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 1000A @ 60Hz
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA