F1827SDK1400
Hua Hua
Tau Wae: F1827SDK1400
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua MODULE SCR/DIODE 25A 530VAC
Ngā Rauemi: 1.F1827SDK1400.pdf2.F1827SDK1400.pdf3.F1827SDK1400.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 745 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F1827SDK1400
Tau Wae F1827SDK1400 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga MODULE SCR/DIODE 25A 530VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 745 pcs Pepa Raraunga 1.F1827SDK1400.pdf2.F1827SDK1400.pdf3.F1827SDK1400.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1.4kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 3V
Te hanganga Series Connection - All SCRs Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga SCR, Diodes 2 SCRs
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 1.4kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 400A @ 60Hz
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA