EZ240D18-B
CrydomCrydom
EZ240D18-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZ240D18-B
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NC 18A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.EZ240D18-B.pdf2.EZ240D18-B.pdf3.EZ240D18-B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZ240D18-B
Tau Wae EZ240D18-B Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NC 18A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga 1.EZ240D18-B.pdf2.EZ240D18-B.pdf3.EZ240D18-B.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 3 ~ 15VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EZ Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC, Zero Cross
Momo Tae Chassis Mount Taumahi Kaute 18A